قوانین BizBoard


شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات BizBoard

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی BizBoard به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت BizBoard هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ابزارهای مرتبط با امکانسنجی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط BizBoard به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات BizBoard است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش خدمات وکالا نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین BizBoard از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های BizBoard منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های BizBoard تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات BizBoard اقدام کند. درضمن، حساب های کاربری ایجاد شده توسط باتها یا هرگونه روش خودکارسازی دیگر مجاز نیستند.
همچنین از آنجا که BizBoard یک وب‌سایت ارائه دهنده سرویس های مشاوره آنلاین، عارضه یابی و خدمات آموزشی و کمک آموزشی آنلاین در حوزه استارت آپ و کسب و کار است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا کاربر هر شخصی است که اقدام به دریافت خدمات در حوزه های مشاوره کسب و کار/ ایده و طرح تجاری اقدام می‌کند.
لازم به ذکر است، کاربر موظف است در حین ثبت نام برای استفاده از سرویس، یک شماره تماس و در صورت نیاز یک آدرس ایمیل صحیح ارائه کند. درضمن پیشنهاد می گردد، کاربر پس از ثبت نام نسبت به تکمیل و بروز رسانی اطلاعات شخصی خود در پروفایل اقدام نماید.

تعریف مشاور

بیزبورد در بخش کلینیک اقدام به بهره گیری از خدمات مشاورین می نماید. نظر به اینکه مشاورین از نفراتی خارج از سازمان بیزبورد می باشند لذا پاسخ ها و اعلام نظرات ایشان منعکس کننده نظرات بیزبورد نبوده و بیزبورد آن ها را تایید یا رد نمی نماید و مسئولیتی در خصوص آن ها نخواهد داشت.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدماتBizBoard استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به BizBoard ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که BizBoard به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد BizBoard برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه BizBoard را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که info@BizBoard.ir آدرس ایمیلی است که از طریق آن خبرها و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت دریافت ایمیلی به غیر از آدرس مذکور، سریعا با ما درمیان بگذارید.

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران

BizBoard درباره خدماتی که شما استفاده می کنید و اینکه چگونه از آن خدمات استفاده می کنید، اطلاعاتی را جمع آوری می کند، BizBoard هیچ گاه اطلاعات شما را بدون اجازه ی شما با سرویس دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت، زیرا امنیت اطلاعات و اعتماد شما بسیار مهم است.

"لازم به ذکر است در صورت درخواست کاربران، BizBoard آمادگی جهت انعقاد قرارداد محرمانگی را نیز دارد."

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

BizBoard به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
BizBoard متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات BizBoard، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط BizBoard جزئی از اموال BizBoard محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار BizBoard است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای BizBoard محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط BizBoard و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار BizBoard است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت BizBoard و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای BizBoard محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات BizBoard، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.BizBoard.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت BizBoard هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.BizBoard.ir ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

قوانین پرداخت و بازپرداخت

غیر از سرویس رایگان، سرویس های دیگر که بصورت لحظه ای و یا به طور ماهانه یا سالانه ارائه می شود در صورت پرداخت کاربر فعال خواهند شد و با به سر رسیدن مدت زمان معین، در صورتی که پرداخت جدیدی انجام نشود، قطع خواهد شد.
در صورت خرید سرویس جدید، در صورت تداخل، شروع سرویس از دوره پرداختی بعدی (مثلا ماه بعد) اجرایی می شود. در واقع، زمانی که یک سرویس خریداری شده، اگر کاربر قصد داشته باشد سرویس متفاوتی خریداری کند و مبلغ آن را پرداخت کرده باشد، سرویس جدید پس از پایان سرویس قبلی فعال می شود. همچنین مبلغ پرداختی فعلی بازگردانده نمی شود.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت BizBoard، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای BizBoard محفوظ است. BizBoard در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و به اطلاع او خواهد رساند.
تمامی قیمت ها بدون احتساب مالیات و عوارض اعلام شده و مبالغ مرتبط به این موارد حین پرداخت به صورت حساب افزوده می شوند.
بیزبورد حق دارد در هر زمان، و یا هر چند وقت یکبار، هر بخشی از سرویس را، با یا بدون اطلاع رسانی، به طور موقت یا دائمی تغییر دهد یا متوقف کند.
حق تغییر قیمت های تمامی سرویس ها برای بیزبورد محفوظ است. بیزبورد قبل از تغییر در این خصوص از طریق ارسال ایمیل یا نمایش یک پیام واضح روی سایت اطلاع رسانی خواهد کرد.
شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال پاسخ گویی به اشخاص ثالث در مورد هرگونه تغییر در سرویس، تغییر قیمت و تعلیق یا توقف سرویس را بر عهده نمی گیرد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش در بخش فروشگاهی بیزبورد

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت BizBoard به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. BizBoard همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
BizBoard مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خدمات خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای BizBoard محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت BizBoard ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل BizBoard نیستند و سایت BizBoard هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت BizBoard این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت BizBoard لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از BizBoard اداره می‌کنند، بنابراین سایت BizBoard نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت BizBoard باشد، خود برعهده خواهید داشت.
کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:
1. بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد. با این حال، BizBoard هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی BizBoard درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
2. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر خدمت / محصول را در کنار هم بررسی کند.
3. با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید و برای این منظور به بخش کلینیک کسب و کار رجوع نمائید.
4. تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن به فارسی ولی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
5. کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
6. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
7. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
8. از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف مقاله يا خدمات در نظرات خود خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت تائید نخواهد شد.
9. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.
10. تنها نظراتی که مرتبط با صفحه يا بخش مورد نظر باشند، تائید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط خودداری نمائید.
11. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخشBizBoard را در قسمت مربوطه اعلام نمایند.
12. کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن جدا خودداری نمایند.
13. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
14. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
16. کاربران در نظر داشته باشند که BizBoard، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.
17. نظراتی که کاربران در خصوص خدمات / محصول در وب سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و BizBoard مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

محتوا

BizBoard نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است BizBoard تضمین نمی‏‌کند که مقالات و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.
وب ‏‌سایت BizBoard هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت BizBoard تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت BizBoard ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
© کلیه محتویات سایت BizBoard شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت BizBoard تعلق دارد.

نمایندگی

BizBoard در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی BizBoard اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، BizBoard هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

BizBoard خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.
ادامه استفاده شما از BizBoard با توجه به قوانین مذکور در بالا به معنای موافقت شما با همه ی قوانین است.
درباره بیزبورد
تحلیل و بررسی آنلاین اقتصادی استارت آپ و کسب و کار به همراه آموزش و عارضه یابی.
بیزبورد با همکاری خودتان، به شما کمک می‌کند در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت آنلاین به بررسی سوددهی استارت آپ و یا کسب و کارتان پرداخته و به سؤالات خود پاسخ دهید. بیزبورد در محاسبه ارزش استارت آپ و کسب و کار کمک کرده و مشاور امین شما در این مسیر خواهد بود بود.
بيزبورد (BIZBOARD) حاصل چندين سال تلاش تخصصي، دانشگاهی و اجرایی در زمينه برگزاری دوره های كارآفريني و ايده پردازي، اقتصاد مهندسي (بیشتر بدانید...)