درباره بیزبورد

بيزبورد (BIZBOARD) حاصل چندين سال تلاش تخصصي، دانشگاهی و اجرایی در زمينه برگزاری دوره های كارآفريني، اقتصاد مهندسي، تدوین گزارشات جامع امكانسنجي پروژه هاي مختلف توليدي، صنعتي و خدماتي مي باشد. هدف اصلي بیزبورد، ايجاد سيستمي آنلاین، جامع و هوشمند است كه كارآفرينان و صاحبان ايده و دارندگان كسب و كارها (از كسب وكارهاي نوپا تا كسب و كارهاي بزرگ و توسعه يافته) بتوانند بر پايه اصول اقتصاد مهندسي، تحليل و آناليزی جامع و كاربردي از كسب و كار يا ايده مد نظر خود را بدست آورند. در این راستا بیزبورد با تنوعی از ابزارهای آنلاین بمنظور راه‌اندازی کسب‌وکار در کنار شما بوده و در كليه مراحل مطالعاتي يك طرح جديد، با تكيه بر سه بخش اصلی خود مشاور امین شما در این مسیر است. گزارشات بیزبورد همانند بورد پيش روي كاپيتان در يك هواپيما نقش اساسي در تهيه نقشه راه و استراتژي پيشبرد كسب و كار را نيز بر عهده داشته و تا حد قابل قبولي آينده طرح و جهت حركت بهينه را به مديران و صاحبان كسب و كار يا ايده نشان خواهد داد. بيزبورد متشكل از سه بخش اصلي به شرح رو به رو است:

شروع به کار یک کسب‌و‌کار جدید، توسعه کسب‌و‌کار فعلی و یافتن سرمایه‌گذار از جمله اقداماتی هستند که نیازمند مطالعات امکانسنجی می باشند. این بخش با تكيه بر جديدترين متدهاي علمي و مهندسي دنيا (مورد وثوق سازمان جهاني يونيدو)، گزارشی جامع ای از پیشبینی وضعيت اقتصادي طرح کسب و کارتان ارائه می نماید. بورد کسب و کار بهمراه ابزارهای جانبی نظیر بوم و ماتریس SWOT ارائه شده و مخاطب را در بررسی اقتصادي كسب و كار يا استارت آپ و همچنين تصميم گيري و تهيه نقشه راه آينده ياري مي نمايد.

همانطور كه از نامش پيداست مانند يك دانشگاه، كليه ملزومات و نيازهاي مخاطب را از صفر تا صد مسير كارآفريني تامين خواهد نمود. در آکادمی سعی شده است هر آنچه که مخاطب برای یادگیری در زمینه خلق ايده، تحليل بازار و اقتصاد طرح يا ايده و نهايتا تبديل آن به يك كسب و كار نوپا و سپس گسترش آن تا مرحله تبديل به يك كسب و كار بالغ و تثبيت شده لازم دارد را در قالب‌های مختلف و به صورت جامع ارائه نمايد.

مهمترين وظيفه اين بخش عارضه يابي ايده و كسب و كارها مي باشد. در اين بخش، مخاطب مي تواند مشكلات و عوارض پيش روي ايده يا كسب و كار خود را با مشاوران متخصص در همان زمينه مطرح نموده و با استفاده از نظرات و پيشنهادات آنها، نسبت به رفع و حل آن اقدام نمايد. کلینیک کسب و کار محیطی را فراهم آورده است تا کاربران حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور، بدون صرف هزینه و در کمترین زمان به راحتی از خدمات مشاوره اساتيد و متخصصان بهره مند شوند.

تیم بیزبورد


 • در بیزبورد شک و تردیدها مرتفع میشود، پس بی محابا شروع به حرکت کنید و مطمئن باشید که ما
  "به حسابتان میرسیم"

  احسان ابراهیمی

 • رویا بافی نکن، دست به کار شو. با کمک ما بزرگ فکر کن و شروع به حرکت کن. اینو بدون، هرگز به مقصد نخواهی رسید اگر بایستی و به سختی های مسیری که پیشرو داری، نگاه کنی. نگران نباش، بیزبورد در این راه در کنار شماست.
  "پس باهمدیگر شروع کنیم ..."

  معید دادرس

 • فتح قله ها کار هر کسی نیست. اما با نقشه درست و راهنمای کاربلد امکانپذیره. فقط کافیه تصمیم بگیرین و قدم بردارین.
  "بالای قله می بینیمتون"

  علیرضا حیدری

تفاهم نامه بیزبورد


درباره بیزبورد
تحلیل و بررسی آنلاین اقتصادی استارت آپ و کسب و کار به همراه آموزش و عارضه یابی.
بیزبورد با همکاری خودتان، به شما کمک می‌کند در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت آنلاین به بررسی سوددهی استارت آپ و یا کسب و کارتان پرداخته و به سؤالات خود پاسخ دهید. بیزبورد در محاسبه ارزش استارت آپ و کسب و کار کمک کرده و مشاور امین شما در این مسیر خواهد بود بود.
بيزبورد (BIZBOARD) حاصل چندين سال تلاش تخصصي، دانشگاهی و اجرایی در زمينه برگزاری دوره های كارآفريني و ايده پردازي، اقتصاد مهندسي (بیشتر بدانید...)