بورد کسب و کار


شروع به کار یک ایده یا کسب‌و‌کار جدید، توسعه کسب‌و‌کار فعلی، یافتن سرمایه‌گذار و حتی درخواست وام از جمله اقداماتی هستند که نیازمند مطالعات امکانسنجی می باشند. امروزه درصد قابل توجهی از ایده های جدید با انجام مطالعات مناسب و نوشتن طرح کسب و کار، توانسته‌اند تجارت خود را رشد و توسعه داده و تا حد امكان ريسك ها و احتمالات شكست را كاهش دهند. با توجه به نقش مهم امکانسنجی در موفقیت استارت آپ و کسب و کار، سامانه آنلاین و هوشمند بورد کسب و کار با تكيه بر جديدترين متدهاي علمي و مهندسي دنيا (مورد وثوق سازمان جهاني يونيدو) بمنظور برنامه ریزی بهتر جهت عملياتي كردن ايده يا راه‌اندازی کسب‌وکار در کنار شما می باشد. اين سامانه ي هوشمند در محیطی کاملاً امن و محرمانه قادر است با محاسبه شاخص های اقتصادی در تهيه نقشه راه بمنظور شروع كسب و كار و يا ارتقا و بهبود آن خدمات شاياني ارائه دهد. برای استفاده از این سامانه، لازم است کاربر نسبت به ورود اطلاعات عمومی و کلی طرح، هزینه های مرتبط با دوران ساخت، سرمایه در گردش مورد نیاز، درآمدها، هزینه های دوران بهره برداری و اطلاعات مربوط به تامین مالی بر اساس نوع سطح انتخاب شده بشرح ذیل اقدام نماید.

1

مقدماتی

چنانچه به دنبال آگاهی از سودده یا زیان ده بودن طرح کسب و کار خود هستید از این سطح استفاده نمائید. در این سطح با تعیین پارامترها و دریافت مقادیر کلیدی کسب و کارتان به صورت کلان به بررسی آنلاین اقتصادی آن پرداخته و در انتها طی گزارشی سودده بودن یا زیان ده بودن طرح کسب و کارتان اعلام می گردد.

2

تکمیلی

چنانچه علاقمند به آگاهی از میزان سودده بودن يا نبودن طرح بهمراه شاخص های مهم اقتصادی (ارزش فعلی خالص، نرخ بازگشت داخلی، دوره بازگشت سرمایه) هستید از این سطح استفاده نمائید. نرخ بازگشت داخلی (IRR) مهمترین شاخص در ارزیابی اقتصادی کسب و کار است که پس از تعیین پارامترها و دریافت مقادیر کلیدی کسب و کارتان در این سطح ارائه می شود. این سطح بصورت جامعتری نسبت به سطح 1 و با جزئيات بيشتر به بررسی و تحلیل آنلاین اقتصادی کسب و کارتان پرداخته و در انتها گزارش جامعی شامل جداول و نمودارهاي تحليلي مختلف و كاربردي جهت استفاده صاحب ايده / کسب و کار يا سرمايه گذار ارائه می شود.

3

پیشرفته

درصورتیکه تمایل به آگاهی از کاملترین سطح شناخت کسب و کار خود از نظر مالی و اقتصادی هستید از این سطح استفاده نمائید. در این سطح کلیه پارامترها و مقادیر کسب و کار در جزئی¬ترین حالت دريافت شده و پس از آن کلیه شاخصهای مالی و اقتصادی مهم و موثر (ارزش فعلی خالص، نرخ بازگشت داخلی، دوره بازگشت سرمایه، جریان نقدینگی، سرمایه گذاری مورد نیاز، درآمدها و هزینه های دوران بهره برداری، تامين مالي، آناليز حساسيت و ...) به همراه تحليل و آناليز حساسيت پارامترهاي تاثيرگذار در آينده طرح طي گزارشي جامع شامل جداول و نمودارهاي تحليلي و مقايسه اي به صاحب ايده / کسب و کار يا سرمايه گذار ارائه میگردد.

درباره بیزبورد
تحلیل و بررسی آنلاین اقتصادی استارت آپ و کسب و کار به همراه آموزش و عارضه یابی.
بیزبورد با همکاری خودتان، به شما کمک می‌کند در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت آنلاین به بررسی سوددهی استارت آپ و یا کسب و کارتان پرداخته و به سؤالات خود پاسخ دهید. بیزبورد در محاسبه ارزش استارت آپ و کسب و کار کمک کرده و مشاور امین شما در این مسیر خواهد بود بود.
بيزبورد (BIZBOARD) حاصل چندين سال تلاش تخصصي، دانشگاهی و اجرایی در زمينه برگزاری دوره های كارآفريني و ايده پردازي، اقتصاد مهندسي (بیشتر بدانید...)