سایر تعرفه ها


10 هزار تومان
5 هزار تومان

ایده سنج

قبل از اجراي یک ايده جديد، لازم است بخوبي بررسي ها و تحليل هاي لازم طبق اصول علمي انجام بشه، با این کار جلوي بسياري از شكست ها و مشكلات سر راه كسب و كار رو گرفت و احتمال موفقيت رو بشدت بالا برد. "ايده سنج" بستري رو فراهم كرده كه شما با پارامترهاي اوليه اي كه بايد حتما دربارشون اطلاعات داشته باشين تا بتونين ايده تون رو بررسي و پيش بيني كنيد، آشنا کرده و ميزان اطلاعات خودتون در اون بخش ها رو محك بزنيد. البته لازم به ذكره كه اين ابزار در کمال سادگی بسیار مهم بوده و لازمه ورود به بوم و بورد كسب و كاره.

رایگان

برنامه های کاربردی

ابزارها و برنامه های کاربردی و مفید برای استارت آپ ها و کسب . کارها را در این بخش می توانید مشاهده نمایید.

600 هزار تومان
250 هزار تومان

ارزش گذاری استارت آپ ها

در این بخش می توانید پلتفرم جامعی جهت مشخص شدن ارزش ریالی ایده ها یا استارت آپ ها مشاهده نمایید.

300 هزار تومان
100 هزار تومان

طرح های کسب و کار آماده

در این بخش می توانید آرشیو جامعی از نمونه طرح های آماده به همراه گزارشات امکان سنجی که امکان ویرایش آن را دارید، مشاهده نمایید.

درباره بیزبورد
تحلیل و بررسی آنلاین اقتصادی استارت آپ و کسب و کار به همراه آموزش و عارضه یابی.
بیزبورد با همکاری خودتان، به شما کمک می‌کند در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت آنلاین به بررسی سوددهی استارت آپ و یا کسب و کارتان پرداخته و به سؤالات خود پاسخ دهید. بیزبورد در محاسبه ارزش استارت آپ و کسب و کار کمک کرده و مشاور امین شما در این مسیر خواهد بود بود.
بيزبورد (BIZBOARD) حاصل چندين سال تلاش تخصصي، دانشگاهی و اجرایی در زمينه برگزاری دوره های كارآفريني و ايده پردازي، اقتصاد مهندسي (بیشتر بدانید...)